تبلیغات
log
صبح نزدیک است :: وبلاگ تخصصی مهدویت، دشمن شناسی و فتنه شناسی - بازی دو سر باخت صهیونیست ها با توهین وقیحانه به پیامبر اسلام/ پس از بیداری اسلامی، امت اسلامی مانعی برای اعتراض به امریکا ندارد
 
اللّهم عجّل لولیک الفرج و العافیة و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه


بازی دو سر باخت صهیونیست ها با توهین وقیحانه به پیامبر اسلام/ پس از بیداری اسلامی، امت اسلامی مانعی برای اعتراض به امریکا ندارد

پنجشنبه 23 شهریور 1391-09:55 بعد از ظهر

 انتشار فیلمی صهیونیستی در آمریکا که در آن توهین های شنیعی به پیامبر اسلام شده است، خشم مسلمانان را بر انگیخته است.


بازی دو سر باخت صهیونیست ها با توهین وقیحانه به پیامبر اسلام/ پس از بیداری اسلامی، امت اسلامی مانعی برای اعتراض به امریکا ندارد | http://www.ak3rooz.mihanblog.com/

به گزارش رجانیوز، این پروژه که به سفارش یهودیان آمریکا و توسط گروه های از قبطی های مصری مقیم آمریکا ساخته شده، موجب خشم شدید مردم شمال آفریق شده و در پی تجمعات و درگیری ها در دو کشور مصر و لیبی، سفیر امریکا در لیبی کشته شده است. تجمعات در مقابل سفارت امریکا در مصر نیز در چند شب گذشته ادامه داشته است.

پروژه ساخت فیلم Innocence of Muslims که توسط صهیونیست ها به قبطی های مصر سفارش شده است، به نوعی تسویه حساب اسرائیل با آمریکا بر سر مخالفت های اوباما اظهارات تندروانه نتانیاهو می باشد. در واقع صهیونیست ها می کوشند با انتشار این فیلم به نوعی منافع عینی امریکا در منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا را درگیر کنند تا بتوانند به اهداف سیاسی و نظامی شان که مدتی است در کشاکش رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا مورد توجه قرار نمی گیرد، دست یابد. در این راستا است که یک گروه مشکوک لیبیایی در اقدامی اطلاعاتی ، سفیر و سه دیپلمات امریکایی در لیبی را به قتل می رساند.

از سوی دیگر اما اشتباه محاسباتی صهیونیست ها از واکنش امت اسلامی به این اقدام موهن، سبب سردگمی آنها شده است. پیش از بیداری های اسلامی، حکومت های دیکتاتور منطقه مانعی برای ابراز خشم مسلمانان از اقدامات صهیونیست ها و امریکا بودند اما با دگرگونی که در سال گذشته اتفاق افتاد، اکنون دولت های تازه مستقر شده و نسبتا ضعیف در کشورهای منطقه نمی توانند مانع بروز خشم و اعتراض مردم باشند. 

در واقع سرخوردگی مردم منطقه از اقدامات صهیونیست ها و همراهی دولت های وابسته به آن که سال گذشته موجب بیداری اسلامی و سرنگونی این دولت ها شد، اکنون روی دیگر خود را نشان می دهد و صهیونیست ها و امریکا مستقیما هدف خشم عمومی قرار گرفته اند و به نظر می رسد با سلسله تجمعات مرم مسلمان منطقه، اعتراض به به این اقدام وقیحانه و البته حساب شده تمام شدنی نباشد.

 

راهپیمایی ملت ایران فردا بعد از نمازجمعه در سراسر کشور

ملت ایران بعد از نماز جمعه این هفته در اعتراض به انتشار فیلم موهن آمریکایی-اسرائیلی درباره پیامبر اسلام(ص) راهپیمایی می‌کنند.

 به گزارش  فارس، راهپیمایی سراسری ملت ایران در اعتراض به فلیم موهن آمریکایی علیه پیامبر مکرم اسلام(ص) فردا بعد از نماز جمعه تهران در سراسر کشور برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، حجت‌الاسلام سید یدالله شیرمردی رئیس ستاد نماز جمعه تهران با تائید این خبر، به خبرنگار فارس گفت: این راهپیمایی بعد از نماز جمعه تهران از مقابل دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

 

پیام مراجع تقلید شیعیان

 

 

آیت‌الله مکارم شیرازی با صدور پیامی ساخت فیلم موهن آمریکایى بر ضد اسلام و پیامبر اکرم (ص) را محکوم و اعلام کرد: مسلمانان دنیا باید در روز جمعه پاسخ دندان‌شکنى به این توطئه صهیونیستى ـ آمریکایى بدهند.

در پیام آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی آمده است: بار دیگر دست‌هاى آلوده صهیونیست‌ها و بعضى از کشیش‌هاى افراطى آمریکایى که سوء نیت خود را قبلا در مورد آتش زدن قرآن مجید نشان داده بودند از آستین خیانت درآمد و محصول آن فیلمى آمریکایى با اهانت‌هاى بى‌سابقه نسبت به پیامبر اسلام (صلى الله علیه وآله و سلم) بود. این عمل زشت و ننگین نشان داد که آنها از ترس بیدارى جهان اسلام و گسترش این آیین الهى در جهان سخت به وحشت افتاده‌اند و به هر کار احمقانه‌اى دست مى‌زنند که قطعا نتیجه معکوس خواهد داشت. خوشبختانه مسلمانان بیدار در چندین کشور عربى و اسلامى واکنش شدیدى نشان دادند و اثبات کردند که این اعمال ننگین بدون جواب نخواهد ماند. لازم است مسلمانان سایر کشورها و مسلمانان بیدار کشورمان نیز با آنها هم صدا شده و در روز جمعه پاسخ دندان‌شکنى به این توطئه صهیونیستى ـ آمریکایى بدهند. شگفت‌آور اینکه مسئولان آمریکایى و شوراى امنیت که دست‌نشانده آنهاست نه تنها این عمل را محکوم نکردند بلکه بعضى از آنها با اهانت به کسانى که در برابر سفارت‌خانه‌هاى آنان دست به تظاهرات زده بودند آنها را افرادى وحشى خواندند، در حالى که نام وحشى شایسته کسانى است که بدون هیچ دلیلى به مقدّس‌ترین اعتقادات مسلمین اهانت کرده و جهان را از آنچه هست ناامن‌تر مى‌کنند. ما ضمن محکوم کردن شدید این اهانت بى‌سابقه از همه مسلمین جهان مى‌خواهیم با پاسخگویى مناسب و منطقى درس عبرتى به آنها و محرّکان آنها بدهند تا براى همیشه این‌گونه اعمال زشت و نفرت‌انگیز را فراموش کنند.

حضرت آیت الله نوری همدانی نیز در پیامی پخش فیلم آمریکایی اهانت آمیز به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام را اقدامی نفرت انگیز توصیف و آن را محکوم کرد.

در این پیام تصریح شده است: از قراری كه رسانه ها گزارش می كنند فیلمی از طرف آمریكا كه مشتمل بر اهانت به ساحت مقدّس پیغمبر معظم اسلام صلی الله علیه و آله میباشد، ساخته شده و موجب خشم و اعتراض مسلمانان گردیده است. ما نیز ساخت این فیلم را به شدت محكوم و اعلان می كنیم كه مسلمانان هرگز در برابر این حركات شیطانی آرام نخواهند نشست و آمریكا منتظر اقدامات شدیدتر باشد.


اسرائیل نابود است

موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی

درباره وبلاگای سید خراسان بر تو سلام یاران

کی میکنی تو عزم یاری جان جانان؟

صبح نزدیک است

ساعت محلی به وقت ایران


ساعت جهانی به وقت UTC

امکانات وبلاگ


Powered by WebGozar

موضوعات وبلاگ


آخرین نوشته ها


به روایت لینک


نویسنده وبلاگ


<bgsound src="http://s15.khamenei.ir/ndata/news/24825/13921008_7932_192k.mp3" loop="infinite">

نماهنگ ها

ابر برچسبها


The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox