تبلیغات
log
صبح نزدیک است :: وبلاگ تخصصی مهدویت، دشمن شناسی و فتنه شناسی - فیلم «محمد» مجیدی جواب دندان‌شکنی به توهین‌ها علیه پیامبر(ص) است
 
اللّهم عجّل لولیک الفرج و العافیة و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه والمستشهدین بین یدیه


فیلم «محمد» مجیدی جواب دندان‌شکنی به توهین‌ها علیه پیامبر(ص) است

پنجشنبه 23 شهریور 1391-03:46 بعد از ظهر

جمال شورجه با محکوم کردن ساخت فیلم موهن آمریکایی و اهانت به ساحت پیامبر اعظم(ص) گفت: ان‌شاءالله فیلمی که آقای مجیدی می‌سازند جواب دندان‌شکنی خواهد بود به القائات و فضای مسمومی که توسط آمریکا و صهیونیزم ایجاد شده است.

فیلم «محمد» مجیدی جواب دندان‌شکنی به توهین‌ها علیه پیامبر(ص) است | http://www.ak3rooz.mihanblog.com/

«جمال شورجه» کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره فیلم موهن آمریکایی بر ضداسلام و پیامبر‌اعظم گفت: هالیوود با مدیریت صهیونیست‌ها و دولت آمریکا مبادرت به ساختن فیلمی توهین آمیز به مقام شامخ حضرت رسول (ص) کرد. این عمل را  با عمق جان و با هر آنچه که در توان دارم محکوم می‌کنم. این حرکت مذبوحانه و زشت را که تمام جامعه اسلامی را در کشورهای مختلف خشمگین و عصبانی کرده است را محکوم می‌کنم و امیدوارم جامعه سینمایی ما منسجم و متحد یک بیانیه و خطابه‌ای در یک حرکت تاثیرگذاری این عمل زشت را محکوم کنند. از جمله دوستان فیلمساز مسلمان که ایرانی هستند و به مدارج و جایگاهی  در دنیا  رسیدند  و  تریبون بین المللی در اختیار دارند این حرکت زشت را تقبیح کنند.

وی در ادامه گفت: مسلمانان برای تمام پیامبران دینی احترام قائل هستند در  کتاب آسمانی ما به نیکی از آنها یاد شده است. متاسفانه در فرقه‌های دیگر که نوعا هم هدایت و مدیریت شده از سوی صهیونیست‌ها هستند و مسیحیت صهیونیستی به پیامبر ما اهانت شد پیش از این نیز این کشیش به قرآن مجید اهانت کرد.

 

* بیداری اسلامی خشم آمریکا و صهیونیست را برانگیخت

کارگردان فیلم «33 روز» در ادامه گفت: پیش از این نیز در حوزه کتاب و کاریکاتور متاسفانه به ساحت پیامبر توهین شد و ساخت این فیلم با توجه به فعالیت‌های قبلی و شیطانی این افراد به دور از ذهن نبود. این افراد  از تمام ابزارها و امکانات علیه اسلام و باورهای دینی ما استفاده می‌کنند و این کار  ادامه خواهد داشت زیرا ما می‌بینیم روز به روز اسلام در کشورهای مختلف و کشورهای منطقه رشد و نمو می‌کند و اسلام واقعی و اسلام  ظلم ستیز و حقیقت خواه و عدالت جو رشد و توسعه پیدا می‌کند. بیداری اسلامی خشم امریکا و صهیونیست را باعث شد و آنها به هر وسیله‌ای می‌خواهند حرکت اسلامی را متوقف کنند.

 

* «اسلام هراسی»آمریکا  و اسرائیل باعث تولید فیلم موهن شد

وی در ادامه گفت: این اعمال شنیع نشان می‌دهد این بیداری اسلامی در کشورهایی چون تونس، لیبی، مصر، یمن و... براساس باورهای دینی است.  این‌ها اگر از اسلام هراس نداشتند دست به این تحرکات و ساخت فیلم نمی‌زدند اما حرکت بیداری اسلامی رشد پیدا می‌کند قطع و یقین همانگونه مقام معظم رهبری هم به آن اشاره کردند  دامن غرب را هم خواهد گرفت.

شورجه در ادامه گفت: اعتراضاتی که در مصر و لیبی اتفاق افتاده و رو به گسترش است تحولات شگرف اجتماعی صورت گرفته اما مردم به دنبال حکومت اسلامی و باورهای دینی و اسلامی هستند  و با خشم پرچم امریکا را پایین می‌کشند و سفیر آمریکا در لیبی کشته می‌شود این حرکت ادامه خواهد داشت.

من هم به نوبه خودم از طرف جامعه سینماگران متدین و متشرع این حرکت مذبوحانه را تقبیح و محکوم می‌کنم و امیدوارم ما هم این قدر امکان و ظرفیت و بضاعت تولید فیلم داشته باشیم که پیامبر رحمت و راستین خودمان را به خوبی و به درستی به جهان معرفی کنیم و نگذاریم با تولیدات مسموم جامعه جهانی را به انحراف بشکانند و  تصویر غلطی از این بزرگوار نشان دهند.

شورجه در ادامه به ساخت فیلم «محمد» (ص) اشاره کرد و گفت: یک سالی است کار فاخر و ارزشمندی توسط آقای مجیدی تولید می‌شود که یکی از سنگین‌ترین و پرهزینه‌ترین تولیدات سینمایی ما است. جناب مجیدی و حساسیتی که ایشان نسبت به پیامبر اعظم دارند و  تیم همراهشان قطعا فیلمی را خواهند ساخت که تاثیرگذار در عرصه جهانی خواهد شد. همانطور که سایر فیلم‌ها و مجموعه‌هایی که در خصوص پیامبران ساخته شده است جایگاه ویژه و خاصی میان اقشار و ادیان مختلف بگذارد.

 

وی اضافه کرد: شاید این افراد قصد داشتند در تولید یک اثر سخیف و موهن پیش‌دستی کرده و فضای مسمومی را برای عرضه جهانی فیلم مجیدی ایجاد کنند. انشاءالله فیلمی که آقای مجیدی می‌سازند جواب دندان شکنی خواهد بود براین القائات و فضای مسمومی که توسط امریکا و صهیونیست ایجاد شده است.

 

* فیلم بی کیفیت و نازلی است

وی در ادامه به ساختار ضعیف و سطحی فیلم موهن آمریکایی اشاره کرد و گفت: تصاویری از فیلم را دیدم که خیلی سطحی، نازل و مبتذل به لحاظ  کیفیت ساخته شده است و به شدت سخیف و سطحی است. کیفیت اثر به شدت نازل است و محتوای آن هم توهین آمیز است. این کار توسط سخیف‌ترین انسان و با سرمایه‌گذاری صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها و مسیحیت هدایت شده از سوی صهیونیست‌‌ها ساخته شده است و قطعا نمی‌تواند به لحاظ هنری تاثیری در جامعه هنری بگذارد. اگر نگاه دقیقی داشتیم باشیم خواهیم دید سریال  «حضرت یوسف» با اقبال مواجه شد و چقدر در دنیای عرب و به خصوص مصر تاثیرگذار بوده است. بنا به گفته بسیاری از تحلیلگران ، پخش مجموعه «حضرت یوسف» در تحولاتی که در منطقه صورت گرفت بی‌تاثیر نبوده است.

شورجه در خاتمه افزود: این نکته را باید یادآور شوم اجلاس ارزشمند و تاثیرگذار که سران و وابسته‌های 120 کشور علیرغم تبلیغات گسترده‌ای که در دنیا آمریکا و اسرائیل صورت گرفت اما این اجلاس در کشورما که مورد تحریم است با موفقیت برگزار شد اینها همه باعث عصبانی شدن اروپا و اسرائیل شده است.

شورجه در خاتمه گفت: امیدوارم به حول و قوه خداوند همین کار باعث رسوایی و  خراب شدن این بنایی که به غلط می‌سازند بر سر خودشان فرو بریزد و اعتراض همه جانبه مسلمانان آن‌ها را به این نتیجه می‌رساند که نمی‌توانند به مقدسات مسلمانان تعرض کند زیرا مسلمانان به مقدسات و اعتقاداتشان قرابت عمیق دارند.


اسرائیل نابود است

موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی

درباره وبلاگای سید خراسان بر تو سلام یاران

کی میکنی تو عزم یاری جان جانان؟

صبح نزدیک است

ساعت محلی به وقت ایران


ساعت جهانی به وقت UTC

امکانات وبلاگ


Powered by WebGozar

موضوعات وبلاگ


آخرین نوشته ها


به روایت لینک


نویسنده وبلاگ


<bgsound src="http://s15.khamenei.ir/ndata/news/24825/13921008_7932_192k.mp3" loop="infinite">

نماهنگ ها

ابر برچسبها


The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox